FB
Instagram
Youtube

Dermaheal Hair Concentrating Serum 50ml

Intensywna terapia mieszków włosowych

 

Regenerujące serum do włosów to kolejny kosmetyk z serii Dermaheal. Został stworzony dla kobiet, których włosy wyraźnie potrzebują odżywienia i wzmocnienia.

Składniki zawarte w kosmetykach Dermaheal pozwalają utrzymać skórę głowy w doskonałej kondycji, aktywnie wpływając na mieszki włosowe i stymulując ich wzrost.

Wysokie stężenie peptydów biomimetycznych oraz zawartych w serum aktywnych składników sprawią, że Twoje włosy odzyskają utracony blask i objętość.

Dermaheal Serum w połączeniu z szamponem oraz odżywką przyniosą efekty, o których marzysz.

Efekty:

  • Intensywna terapia cebulek włosów
  • Zagęszczenie i wzmocnienie
  • Nawilżenie

Jak stosować?

Nałóż kroplę serum na włosy i delikatnie masuj opuszkami palców przez 2-3 minuty. Preparat powinien zostać nałożony na skórę głowy co najmniej na 4 godziny przed jej ponownym umyciem. Zapewni to czas wystarczający dla wchłonięcia się serum w skórę głowy.

Dla jak najlepszych efektów stosuj serum codziennie.

Skład:

Peptydy biomimetyczne:

  • Rh-Oligopeptide-2: odżywia cebulki włosów, dzięki czemu ich wzrost jest intensywniejszy. Zapobiega wypadaniu włosów.
  • Rh-Polypeptide-1: składnik, który zapobiega wypadaniu włosów poprzez odżywianie i pielęgnację skóry głowy. Stymuluje mieszki włosowe do wzrostu i wspomaga wchłanianie aktywnych składników.
  • Rh-Polypeptide-9: znany również jako czynnik wzrostu śródbłonka naczyniowego. Jego główną funkcją jest stymulowanie naczyń krwionośnych. Dostarcza komórkom fibroblastów, składników odżywczych, ma właściwości przyspieszające gojenie się ran.
  • Rh-Polypeptide-11: zwana jest także kwaśnym czynnikiem wzrostu fibroblastów. Stymuluje wzrost i proliferację komórek, stymuluje regenerację skóry oraz gojenie się ran.
  • Copper Tripeptide1: ma właściwości odbudowujące i regenerujące. Stymuluje mieszki włosowe do wzrostu, dbając przy tym o skórę głowy i kondycję włosa.
  • Octapeptide-2: stymuluje wzrost włosów poprzez aktywację komórek macierzystych mieszków włosowych.

Pozostałe: kwas hialuronowy, biotyna, arginina, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego, wyciąg z owoców kiwi, multiwitaminy i aminokwasy, wyciąg z liści eukaliptusa globulusa, wyciąg z owoców cytrusowych Junos, wyciąg z korzenia Sophora angustifolia.

Produkt w atrakcyjnej cenie możesz nabyć w Centrum Medycznym Grapa Medica.

Zobacz także

Dr.Cyj Odżywka do włosów

Dr.Cyj Odżywka do włosów

Szampon przeznaczony do włosów słabych, łamliwych i wypadających.

Czytaj więcej
Dr.Cyj Szampon do włosów

Dr.Cyj Szampon do włosów

Szampon przeznaczony do włosów słabych, łamliwych i wypadających.

Czytaj więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej