FB
Instagram
Youtube
TikTok

Lek. n. med. Kubacki Bartłomiej

Psychiatra

Również teleporady
Wideoporady
Kubacki

Godziny przyjęć:

Wtorek wg. grafiku 10:00 – 14:00
Środa 16:00 – 20:00

Wiek pacjenta:

od 18 r.ż.

Języki obce:

-

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalista psychiatra, specjalista terapeuta środowiskowy, ukończył również I część kursu terapii systemowej.

Doświadczenie zdobywał pracując m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Szpitalu „Drewnica” w Ząbkach, Szpitalu „Zdroje” w Szczecinie, Klinice Psychiatrii PUM w Szczecinie, Zespole Leczenia Środowiskowego w Piasecznie i Otwocku, Oddziale Leczenia Uzależnień w Otwocku, Zespole Leczenia Środowiskowego Osób z Autyzmem w Warszawie,  Poradniach Zdrowia Psychicznego i Poradniach Leczenia Uzależnień w Szczecinie, w Stargardzie, Piasecznie, Otwocku, Warszawie.

Współbadający pierwszej aplikacji pomagającej Osobą ze schizofrenią utrzymania stabilnego stanu psychicznego, współautor publikacji  „Application of essential oils i psychiatric and behavioural disorders treatment – is it really that beneficial?”, współwykładowca na Zjeździe Psychiatrów Polskich „Aromaterapii w psychiatrii, Nauka czy magia?”

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami psychotycznymi, nastroju (choroba afektywna dwubiegunowa, depresja), lękowymi, zaburzeniami snu, ze spektrum autyzmu, uzależnionymi od alkoholu, leków i innych substancji psychoaktywnych. Współpracuje z Rodzinami Osób doświadczających kryzysów psychicznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej

Medycyna podróży

Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

POZNAJ SZCZEGÓŁY