02.05.2024 r. (czwartek) CM Grapa Medica czynne do godziny 19:00

FB
Instagram
Youtube
TikTok

Poradnia zdrowia psychicznego

Nasi specjaliści

Również teleporady
Wideoporady
Pajor

Dr n. med.

Pajor Patrycja

Psychiatra


Godziny przyjęć:

Czwartek 16:00 – 19:30

Również teleporady
Wideoporady
Sztukowska

Mgr

Sztukowska Martyna

Psycholog, psychoterapeuta, psycholog transportu, psychodietetyk


Godziny przyjęć:

Wtorek 12:00 – 19:00
Środa 13:00 – 19:00

Również teleporady
Wideoporady
Cichy

Mgr

Cichy Marek

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnienia i Współuzależnienia (certyfikat Krajowego Biura Do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii), Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień Dzieci i Młodzieży, pedagog. Ukończone kursy: terapii schematu, terapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz inne.


Godziny przyjęć:

Środa 13:00 – 19:00
Sobota wg grafiku

Również teleporady
Wideoporady
Kubacki

Lek. n. med.

Kubacki Bartłomiej

Psychiatra


Godziny przyjęć:

Wtorek wg. grafiku 10:00 – 14:00
Środa 16:00 – 20:00

Poradnia Zdrowia Psychicznego zajmuje się szeroko pojętymi zaburzeniami psychicznymi człowieka – ich przyczynami, objawami, diagnozowaniem, przebiegiem i leczeniem. Pracujemy indywidualnie (terapia indywidualna), z parami (terapia par) i z całymi rodzinami (sesja rodzinna).

W Centrum Medycznym Grapa Medica zajmujemy się również diagnozą psychologiczną z użyciem narzędzi diagnostycznych.

Diagnozujemy dorosłych:

 • ADHD
 • zaburzenia osobowości
 • depresję
 • zaburzenia lękowe

Dodatkowo płatna jest opinia psychologiczna wraz z opisem badania psychologicznego. Wydanie zaświadczenia jest bezpłatne.

Poradnia zdrowia psychicznego

Usługi medyczne w ramach poradni zdrowia psychicznego

Rejestracja

Rejestracja czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8:00 do 20:00. Zapraszamy.

Tel 22 690 06 50
Mail rejestracja@grapamedica.pl

Grapa Medica
al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna
I piętro, budynek Faktoria

Rejestracja przez formularz email

Uwaga! Po wypełnieniu formularza otrzymasz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie wizyty przez osobę rejestrującą. Tylko takie potwierdzenie gwarantuje zapis na dany termin.

  Centrum Medyczne Grapa Medica w Konstancinie-Jeziornie to miejsce, w którym można uzyskać pomoc specjalistów z dziedziny psychiatrii i psychologii. To miejsce, w którym pacjenci otrzymują pełne wsparcie oraz kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego.

  Grapa Medica oferuje diagnostykę oraz leczenie różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, w tym depresji, nerwic, zaburzeń lękowych, zaburzeń snu oraz innych zaburzeń emocjonalnych. Lekarze specjaliści z zakresu psychiatrii stosują najnowsze metody diagnostyczne i terapeutyczne, aby pomóc pacjentom odzyskać równowagę psychiczną oraz poprawić jakość ich życia.

  W Grapa Medica można również skorzystać z pomocy wykwalifikowanych psychologów i terapeutów, którzy oferują pomoc w zakresie różnorodnych problemów emocjonalnych, takich jak kryzysy życiowe, trudności w relacjach, traumy, stres oraz wiele innych. Psycholodzy stosują różnorodne metody terapeutyczne, w których kładzie się nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta, aby każdy mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie. W przyjaznej i relaksującej atmosferze pacjenci otrzymują wsparcie oraz pomoc w rozwiązaniu swoich problemów emocjonalnych.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie zdrowia psychicznego, skorzystaj z usług Grapa Medica w Konstancinie-Jeziornie. Tu znajdziesz profesjonalną opiekę psychiatryczną oraz psychologiczną, która pomoże Ci odzyskać równowagę psychiczną oraz poprawić jakość swojego życia.

  Medycyna podróży

  Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

  POZNAJ SZCZEGÓŁY