FB
Instagram
Youtube
TikTok
AED

AED w CM Grapa Medica

Zwiększyliśmy bezpieczeństwo naszych Pacjentów.

W trosce o bezpieczeństwo Pacjentów i własne, zespół Centrum Medycznego Grapa Medica w ostatnim czasie uczestniczył w szkoleniu z reanimacji, w tym z zastosowaniem defibrylatora AED. Dużą dawkę praktycznej wiedzy otrzymaliśmy także od naszego zespołu medycznego.

Mamy świadomość, że samo szkolenie to nie wszystko, dlatego wyposażyliśmy placówkę we własny defibrylator AED. Znajduje się w korytarzu przy rejestracji i jest dostępny w każdej chwili, dla każdego, by pomóc ratować życie.

AED czyli automatyczny defibrylator zewnętrzny to urządzenie, które za pomocą poleceń głosowych i wizualnych prowadzi osoby przez procedurę bezpiecznej defibrylacji w zatrzymaniu krążenia.

W razie potrzeby – jesteśmy gotowi…

Zobacz także

Zadbaj o swoje zdrowie z pomocą dietetyka

Zadbaj o swoje zdrowie z pomocą dietetyka

Prowadzony styl życia w znacznym stopniu wpływa na stan naszego zdrowia i samopoczucie. Spożywając każdego dnia posiłki o wysokiej wartości odżywczej, regularnie podejmując aktywność fizyczną, a także dbając o higienę snu, istotnie przyczyniamy się do zmniejszenia ryzyka rozwoju wielu chorób m.in cukrzycy, otyłości czy chorób serca. Potrzebujesz pomocy w zmianie stylu życia na zdrowszy? Nie […]

Czytaj więcej
Wizyty adaptacyjne

Wizyty adaptacyjne

Zapraszamy na wizytę adaptacyjną podopiecznych żłobków, przedszkoli i uczniów klas 1-3.

Czytaj więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej

Medycyna podróży

Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Program Profilaktyka 40 plus

BEZPŁATNE badania dla osób powyżej 40 roku życia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY