FB
Instagram
Youtube

Dzień Kobiet w każdą sobotę w Grapa Medica

Centrum Medyczne Grapa Medica zaprasza mieszkanki powiatu piaseczyńskiego na bezpłatne badania w dniach: 30.09.2023 (sobota) oraz 7.10.2023 r. (sobota).

Zadzwoń! Tel: 22 690 06 50

Liczba miejsc jest ograniczona.

W ciągu kilku godzin skorzystasz z wszechstronnego pakietu medycznego. W pakiecie znajdują się takie usługi jak konsultacja lekarska, badania laboratoryjne, USG piersi, cytologia płynna czy konsultacja ginekologiczna.

Dodatkowo, Pacjentki u których lekarz rozpozna potrzebę wsparcia emocjonalnego zostaną zaproszone na spotkanie z psychologiem, a pacjentki u których zostanie rozpoznany problem z zakresu żywienia lub kłopot ze zmianą nawyków żywieniowych – zostaną zaproszone na spotkanie z psychodietetykiem.

Ponadto Panie będą mogły skorzystać z różnorodnych działań profilaktycznych promujących zdrowy styl życia w oczekiwaniu na poszczególne badania.

Zadzwoń i zapisz się jeśli:

  • jesteś mieszkanką powiatu piaseczyńskiego (przed przystąpieniem do badań będziesz musiała podpisać w CM Grapa oświadczenie o zamieszkiwaniu i płaceniu podatków na terenie powiatu piaseczyńskiego)
  • nie korzystałaś bezpłatnie z podobnego pakietu w innej placówce (będziesz musiała podpisać oświadczenie potwierdzające, że nie korzystałaś z podobnego bezpłatnego pakiety w innej placówce w ciągu ostatniego roku w CM Grapa Medica)

Należy przewidzieć, że każda z Pań spędzi w CM Grapa Medica od 2 do 3 godzin.

Obowiązują zapisy, a lista miejsc jest ograniczona. Tel: 22 690 06 50

Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz Powiatu Piaseczyńskiego.

Zobacz także

Voucher / Bon prezentowy – podaruj zdrowie bliskiej osobie

Voucher / Bon prezentowy – podaruj zdrowie bliskiej osobie

Podaruj zdrowie bliskiej osobie. Proponujemy Ci do wyboru kilka wariantów. Wybierz ten, który przyniesie najwięcej radości.

Czytaj więcej
Promocja dla osób trenujących karate – 10% zniżki na zabiegi podologiczne

Promocja dla osób trenujących karate – 10% zniżki na zabiegi podologiczne

Zapraszamy do skorzystania z promocji dla karateków w Centrum Medycznym Grapa Medica w Konstancinie-Jeziornej.

Czytaj więcej

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej