FB
Instagram
Youtube
TikTok
AED

Mgr Sztukowska Martyna

Psycholog, psychoterapeuta, psycholog transportu, psychodietetyk

Również teleporady
Wideoporady
Sztukowska

Godziny przyjęć:

Wtorek 12:00 – 19:00
Środa 13:00 – 19:00

Wiek pacjenta:

dzieci i młodzież za zgodą rodzica/opiekuna, dorośli

Języki obce:

Angielski

Ukończyła 5 letnie studia psychologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest w trakcie 4 letniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.  Posiada certyfikat z dialogu motywującego oraz ukończone szkolenia m.in. z terapii schematu, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach i treningu uważności. Odbyła liczne staże i praktyki m.in. na oddziale psychiatrycznym ogólnym, w szpitalu wojskowym oraz na oddziale abstynencyjnym.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w wojsku pracując z żołnierzami, weteranami i pracownikami cywilnymi. Ponadto pracowała z dziećmi i dorosłymi w Domu Dziecka, przedszkolu anglojęzycznym, Domu Pomocy Społecznej dla osób niepełnosprawnych intelektualnie w różnym stopniu. Od 5 lat prowadzi indywidualną praktykę psychologiczną, a także zajęcia dydaktyczne  i szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem i przemocy emocjonalnej.

Psycholog, psychodietetyk, psychoterapeuta poznawczo behawioralny w trakcie szkolenia, które realizuje w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

Pracuje z dziećmi, młodymi dorosłymi i dorosłymi łącząc doświadczenie ze zdobytą wiedzą w zakresie psychoterapii CBT, dialogu motywującego i terapii schematu.

Prowadzi terapię krótko i długoterminową osób dorosłych.  Specjalizuje się w terapii PTSD oraz terapii osób doświadczających przemocy lub będących w kryzysie emocjonalnym po doświadczeniu przemocy psychicznej w związku.

W ramach konsultacji psychologicznych wspiera dzieci i młodych dorosłych w trudnościach adaptacyjnych i egzystencjalnych.

W ramach konsultacji psychodietetycznych koncentruje się na wprowadzeniu w życie pacjenta trwałych zmian w sposobie odżywiania i jakości życia, a także pomaga osobom, które zmagają się z utrzymaniem prawidłowej masy ciała.

Istotą pracy terapeutycznej jest indywidualne podejście do pacjenta, odkrywanie i wzmacnianie jego zasobów, a także głęboka więź terapeutyczna oparta na zaangażowaniu i akceptacji.

Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Jej praca podlega stałej superwizji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej

Medycyna podróży

Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Program Profilaktyka 40 plus

BEZPŁATNE badania dla osób powyżej 40 roku życia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY