FB
Instagram
Youtube
TikTok
AED

Mgr Pacyna-Szymańska Sylwia

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Pacyna-Szymańska

Godziny przyjęć:

Czwartek 15:30 - 20:00

Wiek pacjenta:

młodzież i dorośli

Języki obce:

---

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku dietetyka. Ukończyła również studia podyplomowe w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie na kierunku “Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” oraz studia podyplomowe z psychodietetyki w WSB w Gdańsku.

Współautorka wielu materiałów edukacyjnych tworzonych pod patronatem Ministerstwa
Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2017-2021; 2021-2025. Opracowane materiały to m.in. e-booki dotyczące dietoprofilaktyki i dietoterapi chorób zależnych od stylu życia. Ekspert w kampaniach edukacyjnych i audycjach radiowych dotyczących zdrowego stylu życia, autorka wielu artykułów popularnonaukowych.

Specjalizuje się w dietoterapii chorób zależnych od stylu życia takich jak m.in. otyłość, cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego.

W swojej pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta i edukację żywieniową. Pomaga w stopniowej zmianie nawyków żywieniowych oraz poprawie relacji z jedzeniem. Edukując przedstawia praktyczne zastosowanie zaleceń żywieniowych – z teorii na talerz.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej

Medycyna podróży

Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Program Profilaktyka 40 plus

BEZPŁATNE badania dla osób powyżej 40 roku życia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY