FB
Instagram
Youtube
TikTok
AED

Mgr Bil Renata

Położna

Bil

Godziny przyjęć:

wg. grafiku

Wiek pacjenta:

dzieci i dorośli

Języki obce:

-

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Licencjat oraz prawo wykonywania zawodu uzyskała w 2015 roku, kontynuowała edukację na poziomie magisterskim i w 2018 roku uzyskała również tytuł magistra położnictwa.

Ukończyła kurs na Doradcę Noszenia Dzieci w chustach i nosidłach miękkich Polskiej Akademii Noszenia Dzieci (AND).

Swoją ścieżkę zawodową zaczęła łącząc zdobytą na studiach wiedzę z własnym doświadczeniem macierzyństwa i Klubokawiarni „Międzymamami”, gdzie organizowała warsztaty z chustonoszenia, prawidłowej pielęgnacji dziecka, przygotowania do porodu i wsparcia w rodzicielstwie.

Redaktorka medyczna na portalach parentingowych oraz w Fundacji Promocji Karmienia Piersią – gdzie na łamach Kwartalnika Laktacyjnego dzieliła się wiedzą z zakresu laktacji, położnictwa i szeroko pojętego rodzicielstwa.

Ciąża, poród, połóg, rodzicielstwo i zdrowie ginekologiczne kobiet w każdym wieku jest nie tylko pracą zawodową ale i największą pasją.

Stale poszerza i aktualizuje wiedzę, bierze aktywny udział w licznych konferencjach i szkoleniach aby zapewniać możliwie najlepszą opiekę. Ceni sobie holistyczne podejście do Pacjentów oraz medycynę opartą na faktach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty medycznej

Medycyna podróży

Konsultacje, szczepienia dorosłych i dzieci w CM Grapa Medica.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Program Profilaktyka 40 plus

BEZPŁATNE badania dla osób powyżej 40 roku życia.

POZNAJ SZCZEGÓŁY